Report: Fajná akcia v Bystričke. - bikepoint.sk

Report: Fajná akcia v Bystričke.

vložené 29. 04. 2013 o 08:19

Tento rok už po štvrtý krát to rozbalili bajkerky a bikeri v Bystričke na QUICK SPORT JARNOM ŠPRINTE 2013.

Aj keď ráno niečo spadlo z oblakov a Majka to nebola tak organizátori z BERR INSIDE TEAMU myslel, že dne súčasť nebude bohatá ako minulý roki.Opak bol pravdou a tento rok opäť narástli nie len poštom účastníkov 224, ale aj kvalitatívne. Je už vidno, že partia sa zohralo a všetko išlo ako po masle.

Prezentácia, služby a aj štartovanie pretekárov v intervale 30 sekund odsýpalo úplne v pohode. Okolo jedenástej hodiny si pomedzi mraky prerazilo svoje miesto aj slniečko a tak nálada gradovala do pohody. Trať niestami mokrá avšak v prechode z tz. TANKOVEJ do lesa bolo blatíčko, ale to k MTB patrí. Zvážnica už podľa slov pretekárov bola v pohode a keďže partička Beerakov si deň pred akciou dala prácu s dojazdom do cieľa tak trať bola super.

Celkovými víťazmi dnešného Jarného Šprintu boli Rasťo Balko z domáceho BEER INSIDE TEAMU s časom 22:32 a u žien si prvenstvo z minulého roka obhájila Martina Šichtová z KPHC Turčianské Teplice časom 28:24....