Zázemie - kemp

Camping Belá - Nižné Kamence ***

 

Camping sa tiahne pozdĺž rieky Varínka, medzi Belou a Terchovou.

Od cesty ho oddeľuje výsadba stromov. Rozľahlosť kempingu, 20000 m2, umožní každému nájsť si miesto vyhovujúce práve jemu. Šum lesa a hukot rieky dotvárajú príjemnú atmosféru fatranskej doliny.

Máte možnosť ubytovať sa v stane, v prenajatej chatke, vo svojom karavane. Nechýbajú tu ani elektrické prípojky pre karavány, novovybudované sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, potraviny s rýchlym občerstvením s možnosťou objednania polpenzie. Vaše deti sa môžu hrať na novo vybudovaných detských ihriskách s rôznymi preliezkami a šmýkačkami. Po namáhavej túre určite padne vhod aj osvieženie v bazéne, ktorý sa nachádza priamo v areáli campingu. V campingu sú vyhradené ohniská, a preto si prídu na svoje aj všetci milovníci opekačiek.

Tých, ktorí obľubujú turistiku, očarí okolitá príroda a množstvo turistických i cyklistických chodníkov, ostatných pokojná atmosféra rozliehajúca sa po campingu.

 

ADRESA KDE NÁJDETE VŠETKY INFORMÁCIE: http://campingbela.eu/

 

Pravidlá campovania


Rozmer campového miesta pre jednotlivca a dvojicu: 3x3 metrov.

Rozmer campového miesta pre štvoricu: 3x6 metrov.

Parkovanie áut v campe: Počas samotného maratónu nieje možné aby bolo Vaše auto pri stane či prístrešku. Je to možné len za poplatok 20€. Auta budú parkovať v arealy campingu avšak mimo obytnej zóny pretekárov.

Parkovanie karavanov: pre karavany je vyhradené miesto na karavany. Poplatok + 20€/ akcia.

Pripojenie elektrickej zásuvky: usporiadateľ nezodpovedá za akúkoľvek škodu vzniknutú na elektrickom zariadení za rozvádzačom, na ktorý sa budú pripájať účastníci akcie.

Dodržiavajte prosím zásady bezpečnosti pri manipulácii s vlastnými elektrickými zariadeniami. Nepoužívajte zariadenia s výkonom vyšším ako 1000 watov, predídete tak zbytočným výpadkom elektrickej energie.

Sociálne zariadenia: sú súčasťou kempu

Prípojky vody a elektriky: je akýmkoľvek spôsobom zakázané zasahovať do elektrických rozvodov a rozvodov vody, ktoré sú vlastníctvom .

Nočný kľud: v piatok 14.6.2013 je stanovený nočný kľud na 24:00 hod. Na 15.6.2013 je nočný kľud stanovený na 22:00 hod samozrejme s ohľadom na prebiehajúci maratón. Buďte tolerantní a vyvarujte sa nadmernému hluku.

Stravovanie pre pretekárov a doprovod: bude zabezpečené v priestoroch kempu

Nonstop občerstvovačka: bude umiestnená v priestore depa.

Zakladanie ohňa v campe je povolené výhradne na miestach tomu určených a vyznačených.

Výnimkou je grilovanie na drevenom uhlí na záhradných griloch.