CYKLOZÁJAZD 2018 Južné TIROLSKO - bikepoint.sk

CYKLOZÁJAZD 2018 Južné TIROLSKO

vložené 03. 02. 2018 o 08:57

Termín: 8.6.-16.6.2018

Doprava: autobusom + príves na bicykle. Odchod z jednotlivých miest bude uvedený v Pokynoch pre klientov. V ponuke káva, pivo a nealko

Ubytovanie: penzión Larcher nad obcou Natz neďaleko Brixenu /cca 90 km južne pod Innsbruckom po ceste do Bolzana/.

Stravovanie: hotelová polpenzia. Raňajky formou švédskych stolov a večera pozostávajúca z troch chodov + bufet,  pričom sa podávajú aj miestne špeciality. Začíname večerou 9.6. a končíme raňajkami 16.6. a po nich odchod domov, príchod vo večerných hodinách.

Cena: 429,- eur

V cene je: doprava, 7 krát ubytovanie s polpenziou,  poistenie insolventnosti CK

Termín prihlášok do naplnenia: prípadnú objednávku prosím zaslať na adresu j.jurcik@chello.sk

 

Program: Z miesta pobytu budeme uskutočňovať hviezdicovité výlety, pričom prejdeme údolím Eisacktal, Pustertal, Taufertal. Počas bicyklovania navštívime historické mestá Brixen, Klausen, Sterzing, Bruneck, Bolzano, prejdeme malebnými mestečkami Schabs, Elvas, Muhlbach, Klausen, Franzenfeste. Na mieste podľa dohody výlet autobusom do Cortiny d´Ampezzo, na jazerá Misurina a Pragers Wildsee, ktoré ležia v prekrásnom prostredí Dolomitov. Obce majú vlastnú webovú stránku, na ktorej je možné si nájsť základné informácie a zároveň vidieť ich pôvab. Trasy prechádzajú takmer výhradne cyklochodníkmi v nádhernej prírode popri riekach.

Povrch: asfalt a spevnený povrch; pre MTB aj nespevnený povrch

Trasy: sú navrhnuté menej náročné trasy údoliami - denná dĺžka etáp do 70 km; pre MTB možnosť vlastného výberu trás

Účastníci obdržia mapu s trasou na každý deň.

Ponuka tohto zájazdu je aj stránke www.avantitours.sk a od 1.11.2017 aj na stránke www.bikepoint.sk /na záložke Cyklozájazdy 2018 sú aj fotografie z prostredia/.

BOLZANO

BRIXEN

BRUNECK

KLAUSEN

STERING

Diskusia