Pozvánka: NOVODUBNICKÝ MTB MARATÓN 2016 - bikepoint.sk

Pozvánka: NOVODUBNICKÝ MTB MARATÓN 2016

vložené 19. 08. 2016 o 11:38

NOVODUBNICKÝ MARATÓN 2016

MTB klub Dubnica, Trenčiansky samosprávny kraj a mesto Nová Dubnica  vás srdečne pozývajú na 22.ročník Novodubnického maratónu.

Novodubnický maratón je najstarší  maratón  horských bicyklov na  Slovensku a zároveň sú to aj Otvorené majstrovstvá  Slovenskej republiky  jednokoliek. Podujatie sa koná poslednú augustovú sobotu, teda 27.8.2016 pod záštitou predsedu TSK, Ing. Jaroslava Bašku.

Päť zaujímavých  tratí je určených ako širokej verejnosti tak i špičkovým športovcom. Najkratšia má dĺžku 9km a tá najvýživnejšia meria 101km s prevýšením 3400m. Trate vás prevedú lúkami a lesmi v okolí  Novej Dubnice, Trenčianskych Teplíc, Petrovej Lehoty či Omšenia a vďaka tomu, že sú výrazne inovované sú oproti vlaňajšku krajšie a hlavne jazdivejšie.

Pre účastníkov je okrem skvelej atmosféry  pripravené občerstvenie na trati i v cieli.  Každý účastník dostane prezentačný balíček a po skončení preteku si bude môcť zdarma stiahnuť svoju  fotku z preteku.  Odmenená bude najpočetnejšia maratónska rodinka i najstarší účastník. Špeciálne pre ženy je vyhlásená horská prémia – TEKMAR KRÁĽOVNÁ BASKE a všetky ženy budú po maratóne odmenené na pódiu malou pozornosťou.  Na pódiu budú okrem víťazov jednotlivých kategórií  odmenené aj všetky deti do 12. Rokov a najstarší účastník maratónu . Nebude chýbať  tombola.

Všetky podrobnosti nájdete na webe www.maraton.sk a na Facebooku: www.facebook.com/dubnickymaraton/

Autor: Luboš Dupkala

Diskusia