ebajk® oslavuje 5. výročie - bikepoint.sk

ebajk® oslavuje 5. výročie

vložené 06. 03. 2020 o 18:25

ebajk® oslavuje 5. výročie, dáva lepšie ceny už na začiatku sezóny

V marci pred piatimi rokmi predal ebajk® - Svet elektrobicyklov v Bratislave prvý elektrobicykel. Tým sa začala nová éra cyklistiky, pretože ebajk® patril medzi prvých, čo začali elektrobicyklom a ich potenciálu veriť. Presvedčenie o dobrej veci im vydržalo a dnes jazdia na Slovensku tisícky ebajkerov.

Ako šiel čas…

Po prvých zákazníkoch na jar 2015 sa v Malých Karpatoch začala rozrastať  komunita ebajkerov. Veľmi rýchlo na žiadosť záujemcov pribudla požičovňa, aby pomohla pochopiť potenciál zábavy na elektrobicykli. Nasledoval vznik občianskeho združenia e-DNA, ktoré stálo za mnohými prezentáciami a predvádzacími akciami s možnosťou testovania po celom Slovensku. Vznikla aj unikátna sieť nabíjacích staníc ebajk® connect, väčšinou v obľúbených turistických oblastiach. Založili sme tím pretekárov na elektrobicykloch i klasických bicykloch s náznom ebajk® racing, ktoré dosahuje výborné výsledky, aj v dôležitých slovenských seriáloch. Na východe krajiny v 2017 vzniklo druhé ebajk® centrum v Košiciach, o rok nasledovalo stredné Slovensko s centrom vo Zvolene. Na podporu komunity sa zorganizovali mnohé a mnohé výjazdy, ktoré vyvrcholili vznikom celoslovenského ebajk® zrazu. Už ich bolo tri a stalo sa z neho celoslovenské ebajkerské podujatie s mnohými návštevníkmi a záujemcami o elektrocyklistiku. Na marcovej výstave MotoShow v bratislavskej Inchebe najnovšie po vlaňjšom úspechu ebajk® ponúka návštevníkom zajazdiť si na elektrobicykloch po prekážkovej dráhe.

 

Prvé ebajk® centrum 2015

Zväčšená predajňa 2018

Ebajk výjazdy

 

2015

-          vznik ebajk® centra na Račianskej ulici v Bratislave, komlexného zázemia pre poradenstvo, predaj, servis elektrobicyklov, doplnkov a cyklooblečenia

-          Množstvo prezentácií, predvádzacích jázd nielen v bratislavskom kraji

2016

-          Vznik požičovne ebajkov

-          Vzniká e-DNA, občianske združenie Elektromobilita v krvi

-          Vznik ebajk® connect – unikátnej siete nabíjacích staníc pre elektrobicykle

-          Založenie športového tímu ebajk® racing, pomoc pri organizácii prvého maratónu aj pre kategóriu elektrobicykel na Bikefeste v Kálnici

2017

-          Vznik ebajk®centra v Košiciach

-          Prvý ebajk®zraz v bratislavskom Amfiteátri Rača

-          Vznik ebajk® Zvolen, tretieho centra – tým sa ebajk® stáva lídrom v celom svete elektrobicyklov na Slovensku

2018

-          Rozšírenie ebajk® centra v Bratislave na Račianskej

-          Na konci roka sťahovanie ebajk® centra Bratislava do nových priestorov v polyfunkčnom dome KOLOSEO na Tomášikovej ulici

2019

-          Na výstave MotoBoat Show v Inchebe v marci ponúkame všetkým návštevníkom testovacie jazdy na 300m prekážkovej trati

-          Počas letných prázdnin Vás rozmaznávame letnou terasou s občerstvením

Štart na Bike Feste v Kálnici

 

Komplexné služby vďaka partnerom

 

Za päť rokov sme sa skamarátili s mnohými našimi partnermi, ktorí dnes dotvárajú kvalitu celej služby pre ebajkerov.

Shimano Service Center - sme jedny z desiatich na Slovensku, ktorí patria do tohto elitného klubu a jediní špecialisti práve na elektrobicykle.

Poisťovňa Generali - máte možnosť poistiť si svoj ebajk

Bike Angel - aplikácia na sledovanie vášho miláčika

ABUS – špičkové cyklozámky i prilby

Club Ride Apparel i Silvini - skvelé značky funkčného oblečenia

FiveTen - podľa nás sú to najlepšie cyklotopánky na svete.

 

Značky, ktoré hýbu svetom elektrobicyklov

Haibike a Winora – kvalitné nemecké značky, ktoré potvrdzujú svoje líderstvo v segmente elektrobajkov

Ghost – tiež nemecká kvalita so športovejším duchom

Lapierre – francúzsky dizajn s nemeckou technikou, skvelý pomer výkonu a ceny

Moustache - exkluzívna francúzska značka s unikátnymi riešeniami detailov

Apache - cenovo dostupnejšie riešenia pre ebajkovanie

 

 

Sme Vám všetkým vďační za to, že ste nám vložili svoju dôveru a kúpili si elektrobicykel u nás, že ste využili naše služby požičovne či servisu, alebo ste sa zúčastnili na našich podujatiach. Vážime si každý kúsok energie, ktorú ste nám venovali. Pamätáme si to a vieme, že Vám to oplatíme, keď budete niečo opäť potrebovať.

 

Oslávte naše výročie návštevou u nás pri dobrej kávičke, ktorú Vám vždy radi uvaríme a pochválime sa spolu skvelými zážitkami z cyklo potuliek.

 

 

Pri príležitosti našej päťročnice sme Vám pripravili špeciálnu ponuku.

15 typov vyvolených elektrobicyklov so zvýhodnenou cenou – už teraz! Tak, aby ste si mohli užiť sezónu s kvalitným elektrobicyklom hneď od začiatku!

Tak isto skvelú zľavu 55% na všetko dostupné oblečenie zn. Club Ride Apparel, ktorá poskytuje absolútny komfort funkčného oblečenia v športovom i elegantnom prevedení.  Toto celé je určite skvelá príležitosť na kúpu už pred sezónou, pretože oslavovať chceme nielen my, ale aj s Vami spolu! Nech sa páči naša ponuka:

ZDROJ a foto: ebajk

Diskusia