Zlatý pedál 2015 - bikepoint.sk

Zlatý pedál 2015

vložené 28. 12. 2015 o 23:00

Bodkou za úspešnou sezónou slovenskej cyklistiky bol dnešný slávnostný galavečer Zlatý pedál 2015, spojený s udeľovaním ocenení pre najlepších cyklistov.

V bratislavskom divadle Tower Stage vyhlásili už 36. víťaza ankety Zlatý pedál. Podľa očakávania získal ocenenie Najlepší cyklista Slovenska - Zlatý pedál 2015 majster sveta z cestných pretekov s hromadným štartom Peter Sagan. Druhé miesto obsadil majster Európy do 23 rokov z cestných pretekov s hromadným štartom Erik Baška, tretie miesto obsadila víťazka Svetového pohára v cyklotriále Tatiana Janíčková.